sale_photo

Szczoteczka do twarzy

Wszyscy wiedzą, że oczyszczanie skóry to jeden z ważnych elementów pielęgnacji skóry. Bardzo dobrze w tym pomagają różne szczoteczki: elektryczna szczoteczka do twarzy, silikonowa szczoteczka do twarzy, szczoteczka do masażu twarzy – wybór jest spory.

Elektryczna szczoteczka do twarzy jest łatwa w użyciu i dość efektywna. Używaj jej jak innych szczoteczek 1-2 razy dziennie z środkiem czyszczącym, którego używasz codziennie. Dzięki elektroszczotce warstwa martwych komórek jest usuwana poprzez wibracje, pulsacje lub uderzenia mechaniczne.

Skóra zostaje odnowiona, produkty pielęgnacyjne lepiej się wchłaniają, poprawia się koloryt skóry.

Skóra zostaje odnowiona, produkty pielęgnacyjne lepiej się wchłaniają, poprawia się koloryt skóry.

Najprostszym sposobem, aby wyglądać świeżo i atrakcyjnie, jest zakup niezbędnych akcesoriów, a mianowicie elektrycznej szczoteczki do twarzy. Główny powód zakupu - oszałamiający efekt uzyskany w domu, a nie w gabinecie kosmetycznym.

Być może zdecydowałeś się wypróbować inne rodzaje szczotek, takie jak silikonowa szczoteczka do twarzy. Opcja jest również ciekawa i tańsza w kategorii cenowej. Szczoteczka do masażu twarzy świetnie nadają się również do peelingu lub szorowania. Ale najważniejsza zasada, bez względu na to, którą szczoteczkę do masażu twarzy wybierzesz, działaj bardzo delikatnie, aby nie uszkodzić delikatnej skóry i w wyniku jej używania uzyskać aksamitnie gładką skórę.

Wątpliwości co do wyboru - skontaktuj się z menedżerami sklepu internetowego Medica+.

Dołącz do nas w sieciach społecznościowych. Czekamy na Wasze komentarze i opinie.

b1
b2
b3
b4
b6
b8