sale_photo

Efektywność fotoepilatora

Fotoepilator - urządzenie, które usuwa włosy dzięki prądowi pulsacyjnemu. Jeśli używasz fotoepilatora, możesz stopniowo redukować wzrost włosów do zera, jest to spowodowane obumieraniem mieszka włosowego. Jak działa fotoepilator? Fotoepilator blokuje odżywianie mieszka włosowego na skutek fali gorąca dochodzi do koagulacji krwi I w efekcie obumierania mieszka włosowego, dodatkowo nagrzewa się i wypada trzon włosa.

Największą wydajność osiąga się podczas pracy z fotoepilatorem na ciemnych włosach - dane te opierają się na opiniach lekarzy. Na rynku dostępne są różne modele fotoepilatorów zasilane prądem stałym lub bateriami, różne formy urządzeń, które nie wpływają na efektywność,  niektóre modele są wygodne do zabrania ze sobą w podróż, ponieważ nie zajmują dużo miejsca.

Decydując się na zakup fotoepilatora, zwróć uwagę, że jednym z głównych kryteriów jest moc. Najlepszą opcją jest 5 J, ponieważ duża moc urządzenia może spowodować oparzenia. Jeżeli wybierzesz model z regulacją mocy, koniecznie dokonaj ustawienia.

Na cenę fotoepilatora ma wpływ moduł lampy, tzn. im wyższy zasób (liczba impulsów świetlnych), tym dłużej urządzenie wytrzyma bez wymiany lampy, co oznacza, że wykonasz więcej zabiegów.

Chętnie podamy informacji, ze wszystkich interesujących pozycji, w naszym sklepie internetowym Medica+.

Dołącz do nas w sieciach społecznościowych. Czekamy na Wasze komentarze i opinie.

b1
b2
b3
b4
b6
b8