sale_photo

Lifting i napinanie skóry

Piękna gładka skóra to godność młodości, kobiety oraz mężczyźni chcą świetnie wyglądać w każdym wieku. Chcesz wyglądać młodziej, ale nie chcesz leżeć pod nożem chirurga plastycznego? Następnie należy zwrócić uwagę na lifting mikroprądowy.

Lifting bez operacji - rzeczywistość, dzięki temu, że można kupić mikroprądowe urządzenie do liftingu.

Zasady działania: miękkie działanie słabego, pulsującego prądu elektrycznego na tkaninę. Działa na wszystkie warstwy skóry, mięśnie i naczynia krwionośne, a także wpływa na tkankę podskórną. Zabieg ten sprzyja aktywacji procesów biochemicznych wewnątrz komórek, poprawia metabolizm i mikrokrążenie krwi, wydalanie toksyn oraz zwiększa napięcie mięśniowe.

Wskazania do stosowania to usuwanie zmarszczek i leczenie trądziku, usuwanie przebarwień, programy antycellulitowe, lifting piersi i pośladków.

Rezultaty są widoczne od razu po zabiegu:

napięta owalna twarz, czyli dzięki mikro-impulsowi następuje lifting okrężny;

głębokie zmarszczki stają się mniej widoczne;

drenaż limfatyczny (eliminuje zastoje płynów w warstwach podskórnych);

drugi podbródek jest usunięty;

fałdy nosowo-wargowe są wygładzone;

znikają cienie pod oczami.

Najprzyjemniejsze jest to, że dzięki zakupu mikroprądowego masażera liftingującego, możesz wykonać zabieg w domu w dogodnym dla ciebie momencie. Zabieg jest relaksujący i trwa nie dłużej niż 30 minut.

Terapia mikroprądami - intensywne odmładzanie i lifting twarzy bez operacji. Niezbędny jest zakup masażera liftingującego, aby skorygować zmiany związane z wiekiem, poprawić stan skóry i odzyskać zdrowie nawet po operacjach plastycznych.

Dołącz do nas w sieciach społecznościowych. Czekamy na Wasze komentarze i opinie.

b1
b2
b3
b4
b6
b8