sale_photo

Masażer ręczny - co potrafi?

Masażer ręczny - proste w obsłudze urządzenie, które pozwala szybko zregenerować zmęczone ciało. Masaż wykonywany jest za pomocą specjalnych dysz, które w zależności od trybu pracy: wibrują, stukają lub ogrzewają określone miejsca na ciele. Ręczny masażer do ciała jest niewielki i lekki, pozwala zabrać go ze sobą nawet do pracy. To również świetne urządzenie, które świetnie sprawdzi się u sportowców, mięśnie których, zmęczone treningiem, potrzebują się zrelaksować i zregenerować.

Masażer antycellulitowy - piękne ciało przez cały rok

Cellulit to problem wielu kobiet, niezależnie od wieku. Skórka pomarańczowa, jak często się ją nazywa, negatywnie wpływa na samopoczucie i pewność siebie. Problem jest szczególnie dotkliwy latem, kiedy w upalne dni znacznie częściej eksponujemy ciało. Kluczem do poprawy wyglądu skóry jest sport i odpowiednie odżywianie, jednak aby w pełni cieszyć się gładkim i ujędrnionym ciałem, należy uzyskać profesjonalny ręczny masażer.

Masażer antycellulitowy - zalety:

doskonale rozgrzewa miejsca problematyczne i rozbija komórki tłuszczowe, przywracając skórze elastyczność i zdrowy wygląd;

ręczny masażer do cellulitu dzięki funkcjom wibracyjnym rozluźnia napięte mięśnie, co czyni go doskonałym narzędziem do masażu domowego;

dzięki innowacyjnej technologii masażer dociera do najgłębszych tkanek, zapewniając natychmiastowe i długotrwałe rezultaty;

wymienne dysze nadają się do masażu miejsc, w których najczęściej występuje cellulit: brzuch, uda, pośladki i ramiona.

Niektóre masażery antycellulitowe posiadają funkcję regulacji prędkości, dzięki czemu z łatwością dostosujesz intensywność masażu do swoich potrzeb.

Masażery rolkowe ręczne

Masażery rolkowe są obecnie jednymi z najczęściej używanych masażerów ręcznych dostępnych na rynku. Zostały zaprojektowane specjalnie w celu łagodzenia bólu w określonym obszarze ciała poprzez wywieranie nacisku na punkty.

Masażery rolkowe dzielą się na następujące typy:

1) Masażer rolkowy pleców.

Ten masażer jest efektywnym narzędziem do leczenia bólu szyi, karku, ramion, klatki piersiowej, pleców, łydek, kolan, stóp i pięt. Doskonały środek na stres i łagodzi ból w ciele. Ręczny masażer pleców pomoże całkowicie się zrelaksować. Wykorzystuje technologię perkusyjną, która doskonale nadaje się do łagodzenia bólu mięśni.

2) Rolkowy masażer do stóp jest przeznaczony do łagodzenia napięcia mięśni.

Ten masażer rozpoznaje najważniejsze punkty nacisku na stopę i działa na nie, aby złagodzić sztywność i ból. Akupresura opiera się na teorii energii życiowej, która mówi, że stres utrudnia przepływ energii życiowej i pomaga zoptymalizować ten przepływ energii w naszym ciele. Stosowanie masażera działa leczniczo na organizm i wspomaga krążenie krwi w całym ciele.

3) Ręczny masażer rolkowy

Przeznaczony do masażu stóp i dłoni. Pomoże stymulować punkty akupresury, pobudzi krążenie krwi, zmniejszy zmęczenie, zapewni świeżość i ogólny stan zdrowia. Piłeczka z igłami jest łatwa w użyciu, masując dłonie lub stopy piłką przez 5-10 minut dziennie, możesz poprawić ogólny stan zdrowia i poprawić krążenie krwi w całym ciele. Ręce i nogi są uważane za niezbędne w akupresurze i refleksologii, ponieważ uważa się, że istnieją bezpośrednie kanały przepływu energii z tych kończyn do każdego organu ludzkiego ciała.

4) Rolkowy masażer do ciała

Ta kombinacja rolek akupresury jest skutecznym lekarstwem na bóle mięśni i stawów. Pomaga rozluźnić mięśnie i stawy oraz jest przydatny w leczeniu rwy kulszowej, bólu nóg, drgawek, migren, przeziębień, bezsenności i stresu. Skutecznie przywraca ogólny stan zdrowia, pomaga się zrelaksować i pozbyć stresu.


Dołącz do nas w sieciach społecznościowych. Czekamy na Wasze komentarze i opinie.

b1
b2
b3
b4
b6
b8