sale_photo

Ciśnienie krwi jest ważnym wskaźnikiem twojego zdrowia, ale jak wykazał COVID-19, potrzeba diagnozowania poziomu tlenu w hemoglobinie może uratować życie. Wszyscy wiedzą, że bez tlenu człowiek nie może istnieć, więc dla zachowania dobrego zdrowia konieczne jest, aby tlenu było wystarczająco dużo. Problem polega na tym, że organizm może nie od razu wskazywać na głód tlenu. Jeżeli dana osoba wykazuje pierwsze oznaki niedotlenienia, lekarz natychmiast zareaguje na ten niepokojący objaw, aby uniknąć nieodwracalnych konsekwencji. Poziom nasycenia krwi tlenem nazywa się saturacją. Jeżeli uważnie monitorujesz swój stan zdrowia, ważne jest, abyś kupił pulsoksymetr, jak podczas pandemii, zarówno i w przypadku problemów zdrowotnych: z sercem i naczyniami krwionośnymi, układem oskrzelowo-płucnym. Pulsoksymetr napalcowy to kompaktowe urządzenie o mocnym korpusie, dzięki czemu można go zabrać ze sobą w podróż, a nie tylko w domu.

Saturacje można mierzyć u dorosłych, dzieci, a nawet noworodków. Poza tym, jeżeli aktywnie uprawiasz sport, zakup pulsometru jest również w twoim najlepszym interesie, ponieważ możesz określić, czy trening jest efektywny.

Korzystanie z urządzenia

Jak korzystać z urządzenia, aby wynik był najdokładniejszy.

- sprawdź czy urządzenie jest naładowane;

- załóż urządzenie na palec i zamocuj je tak, aby nie naciskało zbyt mocno

- paznokcie niepomalowane

- Poczekaj 20 sekund na dokładny wynik

Zasada działania pulsoksymetru jest następująca: czujnik z diodami LED umieszcza się na palcu – dość łatwo. Gdy światło przechodzi przez krew i tkanki miękkie, jest częściowo pochłaniane, co determinuje zawartość tlenu we krwi. Dane można zobaczyć na ekranie urządzenia.

Aby uzyskać poradę na temat zakupu pulsoksymetru w Polsce, wystarczy skontaktować się z menedżerami sklepu internetowego Medica +.

Dołącz do nas w sieciach społecznościowych. Czekamy na Wasze komentarze i opinie.

b1
b2
b3
b4
b6
b8