sale_photo

Alkomat – czy można go oszukać?

Istnieje wiele urządzeń, które pomagają nam monitorować stan naszego zdrowia, są prezentowane w naszym sklepie internetowym, ale są też takie, które potrzebujemy od czasu do czasu np. alkomat.

W naszym życiu mamy wiele ciekawych i przyjemnych wydarzeń, które odbywają się przy ucztach i oczywiście przy napojach alkoholowych. Tak, kochamy święta i czasami organizujemy je dla siebie, ale konsekwencje…

Jeśli jutro jest dzień roboczy, a dobrze bawiłeś się na imprezie, a nadal planujesz wsiadać za kierownicę własnego auta, sprawdź ile ppm może pokazać alkomat. Wiele osób interesuje pytanie, czy można oszukać alkomat?

Odpowiedź- nie, oszukiwanie nie jest realistyczne, oczywiście możesz spróbować, ale to do niczego nie prowadzi.

Alkomat jest urządzeniem kompaktowym, ale również to laboratorium mikroelektrochemiczne, którego nie da się oszukać. 

Chcesz spróbować zasymulować wydech do urządzenia, to nie zadziała, ponieważ powietrze jest dostarczane do urządzenia pod ciśnieniem, jak tylko pewien poziom powietrza dostaje się do urządzenia, rozlega się sygnał dźwiękowy. Guma do żucia, mocna kawa, kontrastowy prysznic - to wszystko poprawi twoją kondycję fizyczną, ale nie pomoże oszukać alkomatu.

Alkomat mierzy zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu z bardzo dużą dokładnością, a w przypadku przekroczenia dopuszczalnego poziomu rozlega się głośny sygnał dźwiękowy.

Alkomat Dragger jest często wykorzystywany do użytku prywatnego, zarówno jak i w biznesie. Alkomat jest wygodny, ergonomiczny i funkcjonalny,  jednym przyciskiem określa się poziom alkoholu, informacja wyświetla się na ekranie.

Ustnik można łatwo i higienicznie wyjąć.

Oczywiście najłatwiej nie wsiadać za kierownicę po wypiciu alkoholu, ale jeżeli nadal go potrzebujesz, skorzystaj z okazji, aby kupić alkomat.

Możesz wybrać alkomat czytając opinie lub zadzwonić do menedżera sklepu internetowego i uzyskać wszystkie potrzebne informacje z pierwszej ręki, które pomogą Ci dokonać wyboru. Pracujemy dla ciebie i zawsze będziemy w stanie podać informacje o towarach prezentowanych w naszym sklepie internetowym.


Często zadawane pytania Alkomaty Osobiste

Dołącz do nas w sieciach społecznościowych. Czekamy na Wasze komentarze i opinie.

b1
b2
b3
b4
b6
b8